Beton hoekpaal met sleuf en platte kop, antraciet, 10 x 10 x 270 cm

Liever een vrijblijvende offerte in je mailbox? Vraag er hier één aan.
- check Gratis levering
- check Persoonlijk advies van een specialist
- check Maak een afspraak in ons experience center
- check Gratis levering
- check Persoonlijk advies van een specialist
- check Maak een afspraak in ons experience center
Artikelomschrijving
Met deze antraciet betonpalen kan een mooie en duurzame houtbeton schutting gemaakt worden. De betonpalen kunnen geplaatst worden met een blokhutprofielplank tuinscherm en een onderplaat.
Omschrijving
De betonpalen hebben een kopmaat van 10x10 cm, zijn glad afgewerkt en voorzien van een platte kop. Op ongeveer 1/3e van de paal is een bredere sleuf gemaakt, waarin de onderplaat geschoven kan worden. Dit zorgt direct voor een stevige bevestiging. Daarnaast hebben deze palen een gleuf van ongeveer 2,9 cm breed, 2 cm diep en 187 cm lang. In deze gleuf past een tuinscherm van vuren of douglas blokhutprofielplanken.
Uitvoering
Een hoekpaal is geschikt voor een betonschutting die 90 graden de hoek om gaat. Deze hoekpaal plaatst u altijd in de hoek van uw tuinafscheiding. Deze hoekpaal beschikt over 1 sponning aan de zijkant en over 1 sponning aan de voorkant voor het plaatsen van onderplaten.
Houtbeton schutting blokhutprofiel
Palen
- Tussenpaal met sleuf 10 x 10 x 270 cm
- Hoekpaal met sleuf 10 x 10 x 270 cm
- Eindpaal met sleuf 10 x 10 x 270 cm
- T-paal met sleuf 10 x 10 x 270 cm
Onderplaat
Scherm
Specificaties
- Afmeting: 10 x 10 x 270 cm
- Materiaal: Beton
- Kleur: Antraciet
- Type kop: Platte kop
- Uitvoering: Hoekpaal
Heeft u vragen over dit product? Neem dan contact op met een van onze medewerkers. Wij helpen u graag!