Met de Westwood sunlux terrasoverkapping kunt u genieten van het ultieme buitengevoel! Deze luxe aluminium overkapping is uitgevoerd met een dak van polycarbonaat, zo kunt u nog evenveel genieten van al het moois buiten, maar zit u wel lekker droog onder deze schitterende overkapping!
Aluminium
Aluminium is een sterk en duurzaam materiaal dat niet roest. Dit maakt het uitstekend geschikt voor overkappingen en carports. Doordat aluminium van nature een beschermende laag tegen de buitenlucht opbouwt, is het bestand tegen weersinvloeden en krijgen regen en wind bijna geen vat op aluminium. Hierdoor staat de constructie als een huis!
Afmetingen
- Breedte: 700 cm
- Diepte: 200 cm
- Na 5m breedte een extra staander
- Doorloophoogte maken wij passend voor uw situatie
In overleg is het mogelijk om maatwerk geleverd te krijgen. Monteurs kunnen eventueel langs komen om de maten op te nemen.
Opties
- Kleur: Antraciet (mat) RAL7016 of Creme wit RAL 9001
- Dakbedekking: Opaal of Helder
- Ledverlichting
- 1-4 stuks LED-verlichting per tussenligger
- Minimale belasting: 3w
- Keuze uit: niet dimbaar of dimbaar met afstandbediening.
- Spiekozijn (inclusief profiel en polycarbonaat
- Met een spiekozijn worden de bovenkant van de schutting afgedicht, zodat u meer privacy krijgt. Daarnaast is een spiekozijn vaak nodig voor een verdere afdichting van de zijkanten van de overkapping.
- Keuze uit: Polycarbonaat opaal of Polycarbonaat helder
- Spiekozijn in gelamineerd glas (44.2) is mogelijk. Informeer voor meer informatie
- Zijwand (inclusief profiel eeen polycarbonaat)
- Voor meer privacy kunnen de zijwanden compleet afgedicht worden met vaste elementen, zoals met polycarbonaat, aluminium profielen of sandwichpanelen.
- Keuze uit: Polycarbonaat opaal, Polycarbonaat helder of Sandwichpanelen met biede kanten staal (dikte 4 cm)
- Voorwand (inclusief profiel en hard glas van 10 mm)
- Zijwand (inclusief profiel en hard glas van 10 mm)
- Montage: prijs op aanvraag