Douglas balk | 70 x 150 mm | 200 cm
Artikelomschrijving
SKU nummers: TR740014_200
Deze functionele gording is ideaal voor landelijke constructies en heeft eindeloos veel mogelijkheden!
Douglas
Dit product is vervaardigd uit Douglas, dit is een unieke houtsoort die een prachtige uitstraling heeft. De duurzaamheid van het hout is te danken aan de hoge dichtheid van het hout, waardoor het in staat is zichzelf te beschermen van binnenuit. Wij zijn een groot fan van deze houtsoort en raden het dan ook zeker aan voor allerlei doeleinden, zowel binnen als buiten.
Toepassing
Dit product is uitermate geschikt voor overkappingen, schuren en andere constructies. Het laat zich prima bewerken, verwerken en verduurzamen.
Uitvoering
Deze gording is 70 x 150 mm en is verkrijgbaar in verschillende lengtematen. Het product is vervaardigd uit blank Douglashout en is fijnbezaagd.
Levertijd
Lengte 2 - 2.5 - 3 - 4 - 5 - 6 meter zijn uit voorraad leverbaar met 7 dagen. Overige maten hebben 1-3 weken levertijd.
Specificaties
ID | 1000 |
---|---|
Type | Gording |
Type hout | Zachthout |
Houtsoort | Douglas |
Verpakt per | Per stuk |
Afwerking | Fijnbezaagd |
Profiel | Rechte hoek |
Dikte mm | 70 |
Lengte mm | 2000 |
Breedte mm | 150 |
Werkende breedte | |
Verduurzaming | Onbehandeld |
Andere klanten kochten of bekeken ook

Geschaafd Vuren C18 | 70 x 170

Tengel | 11 x 38 mm | 360 cm

Fins vuren Underlayment | 18mm | 244x122 cm

Geschaafd Vuren C | 20 x 50 | 300cm

Vuren regel | 45 x 70 mm | Geschaafd | 240 cm
