Douglas Paal | 140 x 140 mm | Sc. 300 cm
Artikelomschrijving
SKU nummers: TR08.14530
Kwalitatieve, tijdloze Douglas paal | 140 x 140 mm die geschikt is voor vele constructies. De paal is uitermate geschikt voor landelijke constructies, overkappingen, schuren en hekwerken. Het product laat zich prima verwerken en is gemakkelijk te verduurzamen met een beits!
Douglas
Dit product is vervaardigd uit Douglas, dit is een unieke houtsoort die een prachtige uitstraling heeft. De duurzaamheid van het hout is te danken aan de hoge dichtheid van het hout, waardoor het in staat is zichzelf te beschermen van binnenuit. Wij zijn een groot fan van deze houtsoort en raden het dan ook zeker aan voor toepassingen als overkappingen, tuinhuizen en buitenverblijven.
Uitvoering
Deze paal is 14 x 14 cm en is geschaafd. De paal is vervaardigd uit blank hout en heeft dus geen behandeling gehad.
Tips
Douglas dat nog geen behandeling heeft gehad, zal na verloop van tijd vergrijzen. Dit natuurlijke proces zorgt ervoor dat het hout eigenschappen van hardhout krijgt. Wil je liever de natuurlijke kleur van Douglas behouden? Kies er dan voor om een beits toe te passen.
Specificaties
ID | 50252 |
---|---|
Type | Vierkante paal |
Type hout | Hardhout |
Houtsoort | Douglas |
Verpakt per | Per stuk |
Afwerking | Geschaafd |
Dikte mm | 140 |
Lengte mm | 3000 |
Breedte mm | 140 |
Verduurzaming | Onbehandeld |
Werkende breedte |
Andere klanten kochten of bekeken ook
Betonpoer recht | 15 x 15 cm voor paal 14-15 cm | Inclusief stelplaat

Douglas Paal | 140 x 140 mm | Sc. 400 cm

Douglas Paal | 140 x 140 mm | Sc. 300 cm

Douglas Paal | 140 x 140 mm | Sc. 500 cm

Tytane | Daktrim 45-45mm | 250cm

Tytane | Buitenhoek Daktrim 45/45

Douglas gording | 45 x 160 mm | Sc. 400 cm

Douglas gording | 45 x 145 mm | Sc. 300 cm
